Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 28 Mayıs Türkiye’nin Yüzyılını müjdeleyecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Önümüzdeki günleri inşallah en güzel ve verimli şekilde değerlendireceğiz. Allah’ın izniyle 28 Mayıs’ı Türkiye Yüzyılının Müjdecisi yapacağız.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Değerli arkadaşlarım ve meslektaşlarım, ülkemizin en kritik seçimlerinin ilk sınavı olan Cumhur İttifakı’na teşekkür ettik. Emekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. emekler ve fedakarlıklar Rabbime binlerce kez şükrediyorum sizler gibi yol arkadaşlarını bana nasip ettiği için. 14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırmanın zamanı geldi seçimlerin ikinci turu 63. yıl kutlamaları 27 Mayıs darbesinin ertesi günü 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecektir. Biz milli iradeyi, vatana ve millete hizmet sevgisini siyasetinin merkezine koymuş, hizmet bekleyen, hizmet bekleyen bir ittifakız. Eylem bekliyor, milletimiz bizden hedeflerine kavuşturmamızı bekliyor. Depremzedelerimiz yaralarını bir an önce sarmamızı bekliyor” dedi.

“28 Mayıs seçimi için sandıkların rengi belli olmak üzere çalışmalara başladık” diyen Erdoğan, “Önümüzdeki günleri inşallah en keyifli ve verimli şekilde değerlendireceğiz. Allah’ın izniyle 28 Mayıs’ı yapacağız. Yüzyıl Türkiye’nin habercisi olsun. Sana güveniyorum.” kullanılmış. – ANKARA

mazidagihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu