Haber

HÜDA PAR’dan Özgür Özel’e sert yanıt: Size buradan sesleniyorum…

14 Mayıs seçimlerini değerlendiren HÜDA PAR Genel Yönetim Kurulu (GİK) Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, yaptığı açıklamada 6’lı tablo bileşenlerini eleştiriyor: “Boş yere mücadele etmeyin, medeniyet değerlerimiz ve kültürümüzle barışık olan HÜDA PAR tüm planlarınızı boşa çıkaracaktır”söz konusu.

“HÜDA PAR’ın Meclis’e girecek olması sizi ve komiser ortaklarınızı çok tedirgin ediyor, bunun farkındayız.” Tanrıkulu, “Uykunuz var ama yanılmıyorsunuz. Çünkü gerçeğin gür sesiyle inşallah bir an önce gelip sizi rahatsız edeceğiz. Sandık her zaman olduğu gibi ‘sonun başlangıcı’ diye bağırıyor size. “.

KORKU HİÇ BİR ZAMAN FAYDA ETMEZ

Şeyhmus Tanrıkulu, “sonun başı” sözüne “tehdit” yorumu yapan Özgür Özel’i de eleştirerek, şöyle devam etti:

Evet, sözümün İslam düşmanı, aile düşmanlığı olan tüm ahlaksızların tepkisini çekeceğini biliyordum. Ama herkesten önce onun sorumluluğunu üstlenen, suçluluk psikolojisiyle kamuoyuna açıklama yapan, sözümü sonun başlangıcına kadar tehdit olarak sunan biri var. O zaman demiyorlar mı arkadaş, yoksa sonun başlangıcı derken Erdoğan’ı tehdit mi ettin? Buradan size sesleniyorum; Özgür Özel, terörün hemen faydası yoktur.

aginajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu