Haber

‘Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası’ tamamlandı

’24 Kasım Öğretmenler Günü’ hasebiyle; Odunpazarı Kaymakamlığı himayesinde Odunpazarı İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘4. Geleneksel Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası’, Eskişehir Şehit Anıl Gül Spor Salonu’nda yapılan ‘Final Maçı’ ile son buldu.

Odunpazarı İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ hasebiyle; ilçe genelindeki okullarda misyonlu öğretmenlerin iştiraki ile, ‘Voleybol Turnuvası’ düzenlendi. Her yıl düzenlenen ve klasikleşen Turnuvanın finalinde; Eskişehir Murat Atılgan Ortaokulu birinci, Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi ikinci, Ahmet Sezer Ortaokulu ise üçüncü oldu.

Turnuvaya Odunpazarı Kaymakamı Ömer Ulu, Odunpazarı Jandarma Kumandanı Emre Çelik, Odunpazarı Emniyet Müdürü İbrahim Yelaldı, Odunpazarı İlçe Sıhhat Müdürü Kadir Ayberk Karagöz, Odunpazarı Müftüsü Hamdi Uzunharman, Odunpazarı İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, Okul Müdürleri. Öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Final Maçı öncesi gerçekleştirilen Halk Oyunları şovları, Çağdaş Dans ve Bando Kadrosu şovları ile görsel şölen yaşandı. 52 grup, 624 öğretmenin çaba ettiği ve bir ay süren turnuvada dereceye giren ekiplere mükafatları; Odunpazarı İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Murat Sertsöz, İlçe Sıhhat Müdürü Kadir Ayberk Karagöz ve Şube Müdürleri tarafından verildi. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu